POKOJE

Pokoje

Pensjonat Matteo

Pensjonat MATTEO oferuje swoje usługi przez cały rok.

Zapewniamy wypoczynek letni i zimowy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Dysponujemy pokojami 2,3,4 osobowymi o wysokim standardzie. Każdy z elegancko umeblowanych pokoi posiada łazienkę, TV oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Posiadamy monitorowany i dobrze oświetlony parking co umożliwia swobodne ustawienie samochodów oraz autokarów.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do pensjonatu MATTEO.

Opinie

O Naszym Hotelu

Adam

Opinia z Google

Polecam wszystkim Hotel Matteo – zwłaszcza apartamenty w oddzielnym budynku. Praktycznie wyposażone sa we wszystko co potrzebne.
Wróciliśmy tam po raz drugi bo jest to idealny punkt wypadowy zarówno dozwiedzania Kotliny jak i wypadów do Czech (Błędne Skały, Skalne Miasta, ścieżka w obłokach, Najdłuższy most linowy i super zjazd bobslejem ze szczytu oraz wiele innych).
W Matteo zawsze czysto, śniadania w formie szwedzkiego stołu przepyszne i urozmaicone – zwłaszcza ta nie zapomniana jajecznica. Obiady wg karty bardzo polecam.

Piotr

Opinia z Google

Z Matteo skorzystałem podczas pokonywania szlaku GSS (bezpośrednie sąsiedztwo szlaku). Czysty i dobrze wyposażony pokój z łazienką, komfortowy.
Restauracja serwowała bardzo dobre posiłki, zarówno na obiad/kolację, jak i na śniadanie (szwedzki stół).
Bardzo blisko centrum miasta i co za tym idzie, sklepów.
Byłem też bardzo mile zaskoczony pomocą, której udzieliła mi Szefowa, mając na uwadze trudy pokonywania GSS.
Dziękuję za gościnę i pomoc.
Polecam.

Mariusz Wiśniewski

Opinia z Google

Nie było nas w Matteo dwa lata ze względu na pandemię i z zadowoleniem stwierdzam, że nadal będąc w Zieleńcu, warto zjechać na obiad do Matteo zamiast stołować się w restauracjach w Zieleńcu. W Matteo widać podwyżki jak wszędzie, obiad dla czteroosobowej rodziny kosztuje wyraźnie więcej, ale tak jest wszędzie. Na szczęście poziom jedzenia bez zmian. Jest wielu nowych pracowników, ale jest jedną przemiła pani kelnerka, którą kojarzymy już z widzenia. Pracuje tam od lat i zawsze cieszymy się kiedy to ona nas obsługuje, zawsze miła, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, choć wykonuje niezwykle ciężką pracę w kontaktach z klientami.

Agnieszka

Opinia z Facebook
Polecam pensjonat całym sercem, byłam tam na Święta Bożego Narodzenia. Apartament przepiękny, czysty zaopatrzony we wszystko co potrzebne. Jedzenie przepyszne, ilości nie do przejedzenia a zupa grzybowa podana na wigilię to mistrzostwo świata. Obsługa przemiła, szefowa sali i kuchni pilnowały aby niczego nam nie zabrakło, czułam się jak w domu i na pewno tam wrócę.